| SVD a întrebat:

Am vazut pe profilul meu, pe facebook ca am dat like la niste pagini de care habar nu aveam, cum pot sa imi iau like-urile inapoi sau sa ascund ca am dat like?

Răspuns Câştigător
| bibi4v a răspuns:

Undeva in stanga jos, sub numarul de like-uri al paginii scrie unlike, report, share. tu dai unlike si gata happy

3 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Te duci la pagina respectiva si trebuie sa.ti apara pe undeva un buton "unlike" si dai pe el.
Mi s.a intamplat si mie de multe ori.

| bibi4v a răspuns:

Dai unlike la paginile respective

| lacrimanegru a răspuns:

Pai foarte simplu: ai dat imi place. te duci tot acolo si scrie nu mi mai place si dai clic