| Aηηy a întrebat:

Am vazut un aparat de facut codite impletite in genul asta http://i.clubafaceri.ro/......88_big.jpg si este si pentru suvite, dar nu hannah montana, unul mai simplu. Ce parere aveti, merita sa-l cumpar? chiar azi vroiam sa mi`l iau :)...

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Daca nu ti'l iei, cred ca vei regreta.Cumpara-l daca stii ca il vei folosi happy.

10 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Oricum odata si odata tot o sa til iei pentru ca e ceva pe psihic.
Deci ia-ti acumsmug
spor la impretittongue

| alexa18 a răspuns:

E foarte interesant...cumpara-l daca vrei. Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Mai bine mai cauta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E misto iatil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E misto iatil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am avut si eu dar nu e cine stie ce. daca il vrei poti sa ti-l iei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu imi iau de craciun daar nu din ala Hannah montana pentru ca am auzit ca smulge parul! imi iau din acela performant cu peste 100 de lei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca este foarte bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar azi l-am luat si imi place cum impleteste...trebuie sa stii cum sa il folosesti.Chiar acum am coditele impletite de el.Eu l-am luat cu 55, 72 lei de la selgros.Si era ultimlul! Slava cerului ca l-am mai hasit. ia-til!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.hair-style.uv.ro codite impletite preturi incepand de la 60 ron