| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film acum ceva timp. si era ceva de genul. erau multi adolescenti. copii fete baieti intr-o casa mare si ei sunau cu numar ascuns lumea, seara si trebuia sa ii tina un anumit timp la telefon. 13 minute sau mai mult nu mai tin minte sigur si daca reuseau primea un premuiu, ei intre ei. si dintr-o data ii suna pe ei cineva cu numar ascuns si ii ameninta, era un ucigas. si dup ceva timp vine ucigasul la ei in casa si ii omoara. sctie careva despre ce film este vorba?

1 răspuns:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Daca aflii anunta'ma ca m'ai facut curioasa smugbatting eyelashes [?!]
byewave