| pinky_2290 a întrebat:

Am visat aseara ca eram intr-o biserica, in jurul unei mese rotunde care avea pe ea cinci sicrie care nu erau goale, dar erau acoperite. Imi aduc aminte ca am si plans la un moment dat in vis, dar erau numai persoane pe care nu le cunosc si nu le-am vazut niciodata in viata mea. Ce inseamna asta? E ceva de rau? :-s

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

De multe ori visele nu inseamna nimic.probabil ai vazut un film sau vreo sceneta care neuronilor nu le-a convenit. daca ne-am lua numai dupa vise ca ce inseamna am ajunge niste zombi

1 răspuns:
| Iubesc Limonada a răspuns:

Cauta pe net semnificatia viselor si vei aflahappy