| Dyony01 a întrebat:

Am visat ca am ramas insarcinata, ce inseamna? fundita

Răspuns Câştigător
| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Daca visezi ca ai o sarcina este semn ca te poti bucura mai mult in compania unor prieteni sinceri. Oricum sunt doar vise si eu visez sute de lucruri, dar nu toate au o semnificatie. Mai multe informatii despre diverse vise pe:
www.visele.ro
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

In semnificatiile din popor stiu ca inseamna bucurie, binecuvantare.

| dydy1992 a răspuns:

Daca visezi ca ai o sarcina este semn ca te poti bucura mai mult in compania unor prieteni sinceri happy Sau nu te-ai gandit de mult la astawinking

| crytical a răspuns:

Esti sigura ca ai visat?