| anonim_4396 a întrebat:

Am visat ca imi dcadeau dintii... urat vis! ce poate insemna?

2 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Stiam ca atunci cand visezi ca iti cad dintii si daca te doare iti moare cineva din familie daca nu te doare nu stiu ce se intampla. Oricum e o prostie se crezi in vise:d asa ca nu-ti fa probleme.Un an nou fericit!:*

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Daca visezi ca iti cad dintii inseamna ca moare cineva din familiehappy nu cred ca sunt adevarate aceste superstitii. Un An NoU cU fErIcIrE!