| Lexiiii a întrebat:

Am visat ca mi-se misca un dinte si ca l-am scos, nu ma durea. Dintele era alb si mare. Si nu mi-a curs sange. Ce inseamna?

2 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

E doar un vis, nu înseamnă nimic. Eu am visat că bunicul meu era călare pe un cal şi încerca să mă omoare. Aşa, şi?

| ilcmty a răspuns:

Am si eu o suma de vise ciudate.Cred ca de 10 ori mai ciudate ca visul tau.Dar numai unele au o expicatie.Da, si de obicei cand visezi ca faci ceva mai durereos in vis(iti scoti un dinte) nu te doare mi s-a intamplat si mie :p... funda?