| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Am visat ca stateam cu baiatul care imi place((si unii zic ca lui ii place de mine)) imi zambeste mereu si am visat ca l-am imbratisat si nu ii placea asa de tare dar zambea si se uita la mine si stateam numai cu el de ce am visat asta?
stie cineva sa ma ajute?
mi se pare ciudat nu l-am prea visat pana acum si m-am trezit cam tarziu si numai pe el l-am visat dce?
stie cineva plzz dati-mi un sfat orice!

Răspuns Câştigător
| Ingerash a răspuns:

Pai l-ai visat din cauza ca te gandesti tot timpul la el

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Ghicitoarelor li s-a taiat "macaroana"---trebuie sa faca factura si chitanta pentru. ghicit iar daca nu se adevereste ceea ce au ghicit sunt pasibile de inchisoare!( sursa ziare.ro)--- s-a zis cu mama Omida!

Asa ca, nu pot sa-ti spun decat ca, visul tau este un simplu vis cu un pic de tenta erotica (toti tinerii la varsta adolescentei au vise erotice)