| animekawaiilover a întrebat:

Am visat de curand ca eram la liceu si profa m-a mutat in banca cu baiatul pe care il plac. Si eu incercam sa scriu, iar el sa dadea la mine, ma mangaia, incerca sa ma imbratiseze, si eu ma abtineam cu greu sa nu ii dau o palma. Si asa a continuat si pana la urma m-a sarutat acolo in clasa de fata cu toti si colegii nostri au inceput sa rada iar profa era umita si nu-i venea sa creada. Si atunci i-am dat o palma baiatului. El nu se poarta asa cu mine in realitate si se poarta mai rece. Il plac de un an si la inceput aveam o relatie foarte apropiata dar dupa vara ne-am departat foarte mult. Si nu inteleg ce ar putea sa reprezinte acest vis...ma puteti ajuta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Nu inseamna nimic, este un vis ce te-a purtat pe cararile subconstientului! Garantez, te-ai gandit prea mult la el.

1 răspuns:
| Croampa a răspuns:

Te-ai gandit mult la el si mintea ta a incercat sa analizeze anumite lucruri in timp ce dormi!