| kitishor a întrebat:

Am windows 7 pe pc. pe telefon nu am nici android si nici windows phone.
cand incerc sa trimit de pe pc pe telefon, prin bluethood o melodie nu merge sad mi se incarca. spune " autenthticationing ". dar esueaza sad
cum sa fac sa mearga? sad

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai "bluetooth" trebuie sa bagi o parola pe computer si cu aceeasi parola sa accepti pe telefon. Daca ai facut asta si nu merge inseamna ca ai o defectiune de soft. Poti sa-ti faci o copie a datelor de pe telefon si sa-i faci, apoi, o resoftare si eventual cu update daca nu ai facut unul de curand.