| Larisa199924 a întrebat:

Anul acesta particip la balul bobocilor si trebuie sa fac o prezentare despre mine si as vrea sa aiba cateva rime.Voi cum v-ati prezenta? Orice raspuns ma poate ajuta.Multumesc.

1 răspuns:
| Ioanna55 a răspuns:

Heii, uite una, nu cred ca pe perfecta am facut-o la graba laughing

Sunt Larisa din ( de unde esti) si-am venit la voi cu drag sa va spun ceva despre mine chiar daca imi e putin rusine, eu am ( cati ani ai) am parintii cei mai tari, au o fata ca o floare si cu note mari la scoala, sper ca te-am ajutat, fundita puppy dog eyes