| narcisa a întrebat:

Are cineva bichon maltese de vanzare la un pret accesibil? daca da sa imi trimita un mesaj cu numaul de telefon.

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Are sora mea 4!:*
funda?big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

eu am un baietel bichon maltez de vanzare, vaccinat deparazitat si cu carnet de sanatate, iar saptamana viitoare trebuie sa plec in delegatie de aceea l-as da la pretul de 100 euro. Daca esti interesata ma poti contacta la nr de tel 0749988070 sau pe adresa de mail : claudya_beatrice@yahoo.com