| Viviana1238 a întrebat:

Are cineva un cont webkinz cu cod secret

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am eu, dar nu tiil dau daca nu facem un pact, imi dai si tu mie un cont member pe miss bimbo, clubpenguin, poptropica, sau stardoll, si trebuie sa ai grija de gradina 2, cea cu legume, nu ai voie sa atingi mobila, adica so muti sau so vinzi, ai voie sa ii schimbi hainutele animalelor, si mai trebuie sa-mi faci optiuniile pe care le primesti in fiecare zi: sa invarti roata weel of wow, fantana de dorinte( sunt la activitatiile zilei), si gradina lui marmelada,( inca o data punctez sa ai grija de legume, sa le uzi greblezi si daca sunt gata, sa ma anunti ca vreau sa le vand) sa ai grija si de animalute. vrei sa facem schimbul? idul meu este nicole_livadaru@yahoo.com, contacteaza-ma daca ai vrea cu toate regulile de mai sus

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MA sunteti nebuni sau ce nu intelegeti ca am cumparat da eu vreau numele si codul de la cont! Uni inteleg da alti nu si oricum nu ma nevoie de cod si in al doilea rand nu da-ti codurile bune le da-ti ca prosti anapoda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dece?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am da nul dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dar am folosit codul! I'm sorry! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si nu til dau nu pierd ocazia sa adopt un signature pomeranian si signature sheped

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Eu nu inteleg de ce va puneti id-ul aici sa il vada toti (dcuzati-mi expresia) dobitocii. 2. Daca fata/baiatul va cere coduri NEFOLOSITE, atunci cand le postati aici, pe TPU, le poate vedea tot poporul. Deci cine vrea cont si cod webkinz, mai bina sa trimiteti undeva in privat. DOAR IMI DAU CU PAREREA...

| S3bastiaNN a răspuns:

Copii castravete daca aveti conturi de dat dati nu mai raspundeti cu raspunsuri de genu :eu am unul dar nu til dau.

| mariadima a răspuns:

Eu nu am cod secret dar am un cont daca vrei spune-mi.

| sandrykskumpyk a răspuns:

Viviana asa se cere un cod webkinz : Copii daca aveti un cod webkinz si nu il volositi dati-mil mie si id meu este sandryk.skumpyk. Eu nu am preferinte la animalute dati de care aveti. Am nevoie urgenta de un cod sau cont, dar contul sa nu fie expirat.Vas multumi foarte mult, iar daca o sa-mi cumpar un animalut webkinz o sa ii dau codul celui ce mi-a dat primul un cod ne folosit.

| WEBKINZ_9696 a răspuns:

Am un cont webkinz, dar, n-am un cod secret am 27 de webkinz dar parola nu o stiu dar si daca o stiu tot nu ti-o dau.

| WEBKINZ_9696 a răspuns:

Buna Viviana1238 vreau sa te intreb ceva: La tine nu sunt magazine de genu: careefor, cora, mic.ro,imedio daca esti prin bucuresti o sa gasesti un mall in forma de minge care se numeste: (Afi) in mall este un magazin numit (Noriel maxim) in magazin, este si webkinz! ( un sfat: nu este frumos sa ceri de la utilizatori coduri si parole) Daca vrei sa il urmezi anuntama ok? Cauta numele webkinz pe TPU bine?

| Miruna12321 a răspuns:

Uite cea mai mare Revista facuta doar de copii ~ Revista cu coduri Webkinz Romania!
http://WebkinzRomania.ro/revista

| anreeadeea2012 a răspuns:

Iti dau eu u cont este lazarmaria2011
iar codul este FJ4MGUD7 sper sa te ajute dar iarta-ma din tot sufletul dar e expirat dar nu stiu poate mai e membru deluxe

| anreeadeea2012 a răspuns:

Va mai dau altul el este;: utilizator nub5bew9 cod nub5bew9

| mellisa a răspuns:

Sall...uite un cont cu cod asa cum ai cerut nume: tigrerra10 si X8SCZ9ZH...hey toti ceilalti daca aveti vreun cont sau cod nefolosit cu animalul signature pomeranian bagati-ma pe ID: v.thebestgirl