| Victoria_8725 a întrebat:

As avea nevoie de niste idei pentru poze artistice...
Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| ana_9938 a răspuns:

Ai putea sa mergi pe un camp si sa tii o umbrela in mana si sa editezi putin poza cumva totul sa fie alb negru iar umbrela colorata, poti sa mergi intr-un lan de proumb sau spic de grau uscat
sa iti faci poze o sa iasa frumoase mi-am facut si eu...Poti sa tii u uscator in mana si sa-ti faci o poza cu parul fluturand in vant sau tii un fluturas pe un deget. Sper ca te-am ajutat. pupici

1 răspuns:
| littleblackgirl a răspuns:

- natura statica
- animale in diferite ipostaze (amuzante, in care alearga, triste)
- oameni si sentimente (tristete, fericire, teama)
- obiecte
La care poti adauga efecte ca sa arate mai artistic:
- alb-negru
- sepia
- jumatate alb-negru jumatate color
- desen in creion