| KatherineKath a întrebat:

As avea o intrebare cum pot pune muzica pe pagina de facebook?
daca bine stiu pe cea personala nu poti dar nici pe cea de fan?

4 răspunsuri:
| TeiubescEnorm21 a răspuns:

Se poate pune muzica de pe youtube:)
Daca iei linkul de la melodie adica acesta"http://youtube.com..." stii tu care de sus si apoi dai la Profil->Stare sau Link!
Sper ca ti-am fost de ajutor:*

| KatherineKath explică:

Hey ma pricep si eu foarte bine tongue

| KatherineKath explică:

Eu nu la asta m-am gandit adica ca pe hi5 cand imi intra pe profil sa pornesca muzica sau sa nu fie automat da sa fie pe profil ca si la hi5 cum au celebritatile pe pagina de fan de pe facebook

| iuliutza95 a răspuns:

As vrea sa fiti mai expliciti va rog:*