| Sufletel_3419 a întrebat:

As dori niste statusuri de dradoste mai hazlii. Pentru cele mai hazlii

Răspuns Câştigător
| florentina_4916 a răspuns:

Barbatii sunt ca jocul de carti.

Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei

Un barbat intelept nu isi contrazice nevasta.

El asteapta pina o face ea singura.

Cum iti asterni, cum vine altul si se culca in locul tau

de profesie gigolo - caut loc de munca

Le stiu pe toate...da-s maritate

La film pe Radio21

La multi ani celor cu nume de buruienimare e gardina lui Dumnezeu cu portile
deschise si prostii sar gardu...

Signing In...

Nu Ma Supar Ca Vorbesti Asa De Mult.Atata Timp Cat Tu Nu Te Superi Ca Eu Nu Te Ascult

Fara BUZZ ca-mi deranjezi neuronii...

Nu deranja daca te simti cu musca pe caciula

Sunt singur si sunt sigur ca si tu esi sigura ca nu mai vrei sa fii singura

Nu doare ca nu te voi mai vedea...doare ca nu voi mai simti; nu doare ce a fost, ci ce va fi... fara tine
Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i"

DND! Mă cert cu pixul

Viaţa-i ca o curvă, te bucuri cât te bucuri, după care, trebuie să plăteşti

DND! Că sunt ocupat cu mă-ta

Statusuri comice.

Îţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.

Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare

Huooo, statusuri jignitoare, statusuri jicnitoare si statusuri jenante.

La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…

Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…

DND! Vorbesc cu Elodia

Opriţi planeta!…Vreau să cobor!

În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti, iar bărbaţii puştoaice!

Dragă eşti de milioane…ia 50.000 şi du-te …

Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii …. altora!

Astăzi am aflat ce e Iubirea …. mâine afli tu ce-i despărţirea!

Ce păr frumos ai … păcat că îţi iese din nas!

Mai lasati-ma cu statusurile ironice.

Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am ieşit şi mă întorc în mai multe :X

Dacă nu eşti fată… 90-60-90 şi disponibilă să facem sex din plăcere nu te deranja să mă deranjezi
sorcova vesela
sa traiti sa
inchititi
apa din toaleeta
ca un aurolak
care sa ****
drept la tine-n cap

Iubesc sa beau somniferul cu cafeaua)))
Daca azi nu te omor la zoo cusca magarului va fi inca ocupata
FUNDA>?
Zi şi noapte te visez, să ştii că te iubesc, ba chiar te doresc, ho mă că glumesc

Vând prezervative, folosite pe prietena ta

Cine se scoala de dimineata ii vede pe ceilalti dormind
DND.ma bat cu bunica.:d
Tatal nostru care esti in ceruri ascultane noua poruncile, si fane ora de 15 min si pauzele de 45, si lungestene noua vacantele, si iartane noua absentele, precum si noi iertam parintilor nostri ca ne-au trm la scoala.AMIN. laughing

funda? plsbatting eyelashes

:X:X:X:X:X:X:X:X:Xpupici sper sa iti foloseascawinking