| vortex12 a întrebat:

As dori sa aflu de la cei care joaca Football Superstars cum pot face rost de un PMC imi zice ca trebuie sa ma Aboneaza-te pentru a accesa această facilitat;
ce abonament?

2 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Pmc inseamna sa iti faci tu un club cum e Milcester, Cardiff si Forest! Pmc-urile se fac doar daca ai 50. 000 de arginti si se fac la o banca acolo in oras!

| Edy_Mihai_1993 a răspuns:

Ca sa intri in PMC scrii pe chat ca ai nevoie si scrii si nivelul tau, iar daca cineva are nevoie te contacteaza sau cateodata m-ai intreaba jucatori pe chat "Help" cine are nevoie.Cat despre abonament nu stiu