| Kindly a întrebat:

As dori sa-i cumpar ceva dragut sau romantic sau amuzant, iubitului meu de Sf. Nicolae. Ceva idei? Fetelor voi ce le cumparati? Baietii ce v-ar placea sa primiti? happy

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Cadouri pentru el:

- o trusa cosmetica de calatorie – de obicei, barbatii sunt uituci si neatenti, asa ca, o trusa cu tot ce i-ar trebui intr-o calatorie e ideala.
- curele – de oricare, sunt utile.
- un briceag multifunctional.
- un joc video daca e pasionat.
- telefon mobil.
- daca ii stii hobby-urile o sa-ti fie mult mai usor alegind ceva special pentru persoana iubita.
- un tricou haios personalizat.
- o agenda imbracata in piele.
- rama foto pentru 2 fotografii.

http://www.borealy.ro/......ri-barbati

3 răspunsuri:
| TonyTZu a răspuns:

O ciocolata un batlaughing ceva un sarut un parfum mai scump sau ieftin niste adidasi. Orice ceva amuzant cum ar fi un film sa il vizionati amandoi ceva.big grin

| motolo9ve a răspuns:

Incearca ceva personalizattongue

| cranian0000 a răspuns:

Pai mie mi-ar placea un pupic si tinand cont cas portar poate niste manusi sau a doua obsesie a mea bmx-ul si la bmx vreau tot niste manusi
deci cumparai cei place lui si zi-mi dupa ce i-ai luatbig grin