| adriana996 a întrebat:

As dori sa-mi iau un telefon nou cu touch screen (un LG), dar am auzit ca se strica repede genu asta de telefoane. E adevarat?

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu am avut telefoance cu touch screen pentru ca nu imi plac, mi se par doar o fita.La un moment dat,touch-ul nu va mai merge si degeaba vei apasa tu cu degetul sau cu betisorul.
In al doilea rand,stiu de la multi amici care au avut acest gen de telefoane ca,daca il vei scapa de cateva ori pe jos,(si,crede-ma se intampla din neatentie!), la un moment dat, touch-ul nu va mai merge.
Iti recomand mai bine un Nokia(cele mai bune telefoane!) daca tot doresti sa optezi pentru un telefon cu touch screen.
http://www.nokia.co.uk/find-products/all-phones/nokia-5800
Bafta!

| Castorul a răspuns:

Depinde cum le folosesti. Eu am avut telefon cu touch screen, pe care l-am folosit zi de zi timp de 2 ani si n-am avut nicio problema cu el. E drept, nu l-am scapat pe jos decat de vreo 3 ori.
Deci daca ai o grija minima fata de el, si ii protejezi macar putin ecranul, nu o sa ai probleme cu elwinking

| DBlack a răspuns:

Cele mai bune telefoane la capitolu TOUCH-SCREEN. care si le poate permite orice om. sunt samsungurile si Nokia

| OnlyGirl_5272 a răspuns:

Eu am Samsung cu touch si l`am scapat pe:parchet,gresie, beton, etc...Si are doar 2 zgarieturi mikilaughing.M`am si uimit:O.LG-urile is proaste rau.Pr mea are LG si ecranu ei e prafstraight face
Daca ai foarte mare grija de el si daca are un ecran bun e f. usor de intretinut!

| StefanutZ_1919 a răspuns:

Buna! Nu e adevarat, unele sunt foarte rezistente.Totusi...LG-urile sunt aiurea.HTC mozzart, desire, wildfire sunt super si unele modele de Samsung daca vrei ceva ieftin.Bafta.

| FinettiMlk a răspuns:

Nu neaparat, depinde cum il ingrijesti! happy eu. am touchscreen. Lg gt 400 viewty, il am de un an si imi merge foarte binehappy touch`u merge putin greu fiindca whistling l-am scapat de "n" mii de ori pe jos. Totusi, daca vrei sa ai un telefon destul de bun, i-ati altceva dar nu Lg. cum a spus si Blyna incearca un Nokia :* funda?; o3

| ByIna a răspuns:

E foarte adevarat. Eu am avut acum 2 ani un LG Cookie si m-a tinut doar 5 luni. Incearca Nokia.