| MissAvocado a întrebat:

As dori sa stiu cv legat de jocul Mall World de pe FaceBook deci... stit ca in catalog este premium colection in care toate hainele se cumpara cu Credite (banii galbeni) si daca le cumpar colectia sa pot vinde in magazin vor fi tot cu bani galbeni sau cu dollari (bani obisnuiti) vreau sa stiu daca o sa-mi primesc banii galbeni inapoi ca sa stiu daca merita sa cumpar o colectie pentru ca daca o cumpar si obiectele vor fi tot in bani obisnuiti nu se merita, dar daca sunt in bani galbeni se merita deoarece o sa am investitia inapoi big grinbig grin dau funda + 3 voturi

Răspuns Câştigător
| Bradley_Kristie_1967 a răspuns:

Nu se merita! am facut aceeasi greseala! nu iti lua colectia! crede-ma!