| AdDa_3336 a întrebat:

As dori si eu statusuri pentru prietenul meu sa-i arat ca regret ca l-am inselat sad...

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu nu il meriti pentru ceea ce i-ai facut, a suferit saracul cand a aflat lasa-l impace sa isi gaseasca o fata care il va pretui.

| ionela22 a răspuns:

1 N-am stiut sa te pretuiesc si acum ma tem ca e prea tarziu… pentru a mai repara ceva… Desi sufletul meu spera ca ma vei ierta…pentru ca el spera ca inca ma iubesti…
Iarta-ma! Am gresit si imi pare rau. Nu am vrut sa te fac sa suferi. 2 Voi asterne o mie da sarutari peste fiecare lacrima din ochii tai frumosi …
3 Acum realizez ca alaturi de tine timpul se scurgea in alt ritm, mergeam cu pasi mai siguri pe drumul vietii si orice clipa petrecuta cu tine imi umplea sufletul de bucurie… Lasa-ma sa intru din nou in viata ta
4 Ai dreptate, a fost vina mea… imi pare rau… da-mi ocazia sa ma revansez… nu o sa-mi revin pana nu o sa te vad zambind din nou… te iubesc!

| Aliutza a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa-ti pui regretul tau la status. Vorbeste direct cu el, nu trebuie sa stie toata lumea ce probleme aveti voi.
Spune`i ca regreti, spune`i de ce ai facut`o (de exemplu, pentru ca el te neglija si a aparut alt tip, care iti arata mai mult interes sau ca nu aveai nicio intentie sa-l inseli, dar s`a intamplat inainte sa realizezi ce se intampla, etc. ), astfel incat in viitor va veti putea rezolva problemele mai usor, prin comunicare si nu se va mai ajunge aici.
P.S.: Nu cred ca lui i`ar conveni ca toata lista ta sa stie ca el a fost inselat, chiar daca iti pare rau.
Succes!

| EvangelineDS a răspuns:

Iceman
'idem

| BrunetteClaudia a răspuns:

Eu as zice sa nu iti pui statusuri.
o sa vada toata lumea ca l-ai inselat.si o sa-ti faca o caracterizare mai putin placuta.
discuta cu el direct si spune-i ca iti pare rau, ca-l vrei inapoi si promite-i. jura-i ca nu se mai repeta.
suna-l sau ceva happy
plus ca nu sti daca o sa-ti citeasca statusurile.
sper ca te-am ajutat >big grin

| oana_2914 a răspuns:

Buna TPU! un exemplu de status ar fi"atunci cand iubesti pe cineva ii ierti orice,si spui ca totul este pentru dragoste"
"regret ca te-am tradat,iarta-ma,suna-ma, spune-mi ca ma ierti, ca ma iubesti asa cum regret ca te-am tradat si cel putin pe sfertul sfertului iubirii pe care ti-o port"
daca mai vrei statusuri in genul asta lasa-mi un mesaj la privat scu id-ul tau si iti mai dau cate vrei...
SUCCES! sper sa va impacati! sa imi spui ce ai reusit!

| Cimbia a răspuns:

Scz dar nu ar trebui sa ii spui prietenului tau statusuri. eu cred ca ar trebui sa faci ceva mult mai dragut pentru el daca el chiar merita si spune-i tot adevarul si ca tu chiar regretiwinking

| Lida a răspuns:

Pai,lasa statusurile, scrie-i personal o scrisoare...sau cel mai bine vorbeste cu el fata in fata si vedeti ce se poate facehappy spune-i cat de mult tii la el.si ca nu o sa ii mai faci asa ceva...te descurci tubatting eyelashes

| AdDa_3336 explică:

Iceman
daca nu stii ce s-a intamplat te rog tineti pentru tinewinking