| Shift a întrebat:

Aş fi vrut să merg prin Botoşani să trag nişte cadre. Ştiţi locuri interesante pe-aici? Poate zone cu arhitectură veche, ruine, clădiri mai vechi, părăsite...Cu cât mai multe locaţii, cu atât mai bine. :]

1 răspuns:
| YumiSukinanda a răspuns:

Du-te prin transfagarasani ai ce fce acolo nu gluma sau la vatra dornei este o manastire veche pe acolo facuta de stefan cel mare si are si o copie al sabiei lui dar stii ca originalul se afla in Turcia. alte locurii sa ma gandesc...sau cel mai bine ar fi la maramres, sau la vaslui eu m-as duce la vaslui acolo a fost razboi si sunt locuri foarte vechi si muzee