| MalikBitch a întrebat:

As vrea o porecla pentru iubitul meu el deja mi-a pus una... daca aveti nevoie de un indiciu; il cheama ionut alexandru si nu vreau ceva gen "pisi"'sau "iuby" ca asteas vechi; ceva mai "special"big grin mersi mult. fundahappy

Răspuns Câştigător
| Teodora_8141 a răspuns:

Buna din nou!
Nu stiu?!?
Iona, Alexandrion
Sper sa te ajute. te pup si mult succes

8 răspunsuri:
| Pavel5479 a răspuns:

Capcaun big grin

| Pitick94 a răspuns:

Ce zici de pwff? :->

| Inkheart a răspuns:

Putza.

| Amalia_1295 a răspuns:

Alex sau ioni sau alexutul.

| MalikBitch explică:

Teodora: undeva intre...laughing

| Teodora_8141 a răspuns:

Buna ca sa te pot ajuta as vrea sa stiu daca este un baiat mai dur sau daca este mai sensibil?

| Maddu_2367 a răspuns:

Eu as zice sa vina de la tine acea porecla.Cand simti tu nevoie nu sa iti spuna cineva. Daca ai imaginatie te descurci.

| ruuner a răspuns:

"Boule" "Coaie" Tu ar trebui sa ii gasesti asta, ce mama dracu, doar tu il cunosti straight face. Gaseste una care iti place si tie si lui, sa te simti in largul tau strigandu-l asa si el sa raspunda bucuros.