| cristianorudi7 a întrebat:

As vrea sa bag si eu la pariuri, va rog sa va dati ca parerea, asta numai pentru cunoscatori... zaragoza-villareal 2, united-blackburn 1, borr dortmund-borr monchndladbagh 1, lazio-catania 1, barca-real 1. km atat

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| clauss a răspuns:

As merge asa, la primul meci, x2, al doilea 1, al treilea 1x, al patrulea 1 si barca-real x2, acum depinde de tine ce faci si bafta

| N3rvos a răspuns:

Zaragoza-villareal=X
M United-Blackburn=1
Dortmund-Monchndladbagh=1
Lazio-Catania(la scor 1-0 pentru lazio)
Barca-Real(>2 goluri) Adica ca se inscriu mai mult de 2 goluri
Eu asa as pune in locul tau!