| Ingerashul_2711 a întrebat:

As vrea sa creez un sunet adica cum facea dj blend in melodii (exemplu:dj bleend )stiti voi cum face in melodii si vreau sa fac si eu stie cineva cum sa fac? plss

Răspuns Câştigător
| BAM_7947 a răspuns:

Pai e foarte simplu...CUMPARA virtualdj, cumpara un microfon profesional, un mixer, amplificator, boxe profi si te apuci de mixat ca bl3nd... oricum ca sa fiu la obiect poti face treaba cu vocea pe orice mixer virtual si recomand virtualdj

1 răspuns:
| carabinierr a răspuns:

E greu bai... trebuie bani trebuie scule