| Villy0po a întrebat:

As vrea sa fac un film cu efecte...stiti progr gratis de facut efecte speciale dar sa nu fie prea greu de folosit ...si daca da sa imi spuneti de unde pot sa le iau si sa`mi dati si ID sa imi spuneti cum si ce(scuze categoria big grin)funda si vot!

2 răspunsuri:
| Bellabelutsag a răspuns:

Poii ai un program care trebuie sa il aiba orice program se numeste windows movie mekerlove struckxxx e frumoss il gasestyy in start all porgrames sper ca ti-am fost de ajutor:*

| Ionela_2561 a răspuns:

Ai un program Movie Maker...il gasesti in start.all programshappy