| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi schimb numele de pe retele de socializare da nu stiu ce as putea pune. Niciodată nu mi-am scris numele de familie, nu imi place sa dau detalii de genul, doar prenumele. Pana acum aveam sa zic un fel de porecla din liceu si prenumele. Nu imi mai zice nimeni asa si parca nu ma reprezinta. Nu as vrea sa pun nici numărul de la masina cum isi pun unii. Nu am idee ca sa pun dar vreau sa schimb.
Aveti ceva idei?

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

La Facebook nu stiu daca o sa mai mearga, au inceput sa inchida multe conturi din cauza ca nu se foloseste numele real. Eu de ex aveam prenumele repetat si m-au pus sa le dau o copie dupa un act de identitate si mi-au schimbat numele de pe Facebook.

| Iote a răspuns:

Am vazut ca multi au prenumele repetat. Poti incerca.