| alexa90_5709 a întrebat:

As vrea sa imi ziceti si mie daca placa asta de par onduleaza http://www.altex.ro/catalog/index.jsp?categoryId=1355&it emId=16506#.

SI as mai vrea sa imi ziceti ce placi de par onduleaza. Nu vreau raspunsuri luate de pe net sau ceva... vreau sa imi ziceti ce aveti voi.

2 răspunsuri:
| raluk1997 a răspuns:

Am si eu placa Remington, insa modelul S2002. Onduleaza parul, am incercat eu, insa trebuie sa mai exersezi pana iti ies niste bucle perfectewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci plac aceasta este buna.si onduleaza.placile care sunt rotunde onduleaza.sunt plaki si patrate(am eu) si nu onduleaza.deki sa cauti una foarte rotundawinking