| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa impresionez un baiat.
El sta cu un prieteni de-al lui care se ia mereu de mine...
Cand trec pe langa ei ce as putea face?

5 răspunsuri:
| Rux_5597 a răspuns:

Treci pe langa ei zambind mereuhappy. Pune castile in urechi si ignora'i.

| Rux_5597 a răspuns:

Atunci cand pari rece atragihappy. Lasa'l pe el sa te remarce.nu trebuie sa te dai in spectacolhappy(iesi indezavantaj). Fii mereu fericita si cu gandul in alta parte cand treci pe langa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El e cu un an mai mare decat minebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt patita si nu te sfatuiesc sa te apuci sa faci matanii pe strada sau sa dai din maini si sa spui replici tampite! Va crede ca ai luat-o razna! Incearca sa intri in vorba cu el subtil iar daca aveti prieteni comuni e si mai bine! Si nu uita-fii tu insati-!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la baiat si spune-i ce simti pentru el