| SeEcReTnAmE a întrebat:

as vrea sa incep sa ma uit la un nou serial da sincer nu stiu la care. ceva idei:d
ceva de aventuralove struckms cel mai frumos fundoihappy

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

Cele de aventura imi plac si mie foarte mult, poti sa te uiti la:
-legend of the seeker(legenda cautatorului)e super si a fost si pe pero tv dar tocmai s-a terminat sezonul 1 vine 2:)dar poti sa il vezi si pe http://www.serialepe.net/2010/04/legend-of-seeker-serial-online-gratis.html ambele sezoane:x e super
sau daca nu poti sa te uiti la hercule sau merlin dar eu iti recoman legenda cautatorului.
vizionare placuta:-*

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa te uiti la ''Promisiunea'' de pe Acasa Tv.

Pt. mai multe informatii intra pe:

http://www.acasatv.ro/productii-tv/promisiunea.html

| CybeRAthlete a răspuns:

Putin mai nonconformist : Californication. Recomand cu cea mai mare incredere posibila
bafta si viz placuta

| PuCcaBuaiiiiii a răspuns:

Prison Breakwinking