| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa invat sa cant la un instrument muzical, dar nu stiu la ce mai exact. Ce sugerati si de ce?

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Cum s-a mai spus, depinde foarte mult de personalitatea ta si de genul de muzica pe care ai vrea sa-l canti, de ceea ce iti place tie. Eu una imi doresc sa invat sa cant la chitara (electrica sau bass), fiindca este instrumentul meu muzical preferat, mi se pare ca se potriveste perfect.

| Ramo80 a răspuns:

Vioara. Este un instrument cerut in toate genurile de muzica asa ca te poti orienta mai apoi cam ce gen vrei sa canti si poti castiga bani frumosi!

| onnylife a răspuns:

La tobe chitara si la pian e cel mai usor
Dar iti recomand Chitarahappy

| BmXIsMyJoß a răspuns:

Chitara sau tobeeeeeeeelove strucklove strucklove struck eu cant la astea

| beeapurplee a răspuns:

Chitara sau pian. cele mai faine

| jafarmatinsuflet a răspuns:

Depinde ce personalitate ai...conteaza foarte mult, alege cu inima si nu cu privirea, vezi ce ar putea sa te satisfaca pe tine din punct de vedere emotional