| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma masturbez un pic ca simt nevoia sau sa ma uit la niste videoclipuri ca sa ma excit insa sunt cu parintii mei acasa si nu am cum.
Ce ziceti sa fac? :**

7 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,tu nu ai cheie la usalaughing? Daca intr-adevar vrei sa faci asta, poti inchide usa cu cheia iar daca parintii te intreaba de ce ai facut acest lucru, le spui ca erai dezbracatwinking.Sau inventezi tu o scuza mai buna pe moment.Pa!

| IloveME a răspuns:

Sa nu o faci! risti sa te prinda si risti o pedeapsa buna!

| Irinami21 a răspuns:

Eu zic sa stai cuminte! Toti adolescenti vor sa se musturbeze doar pentru 5 min de placere. Pentru ce? Nu au timp tot restul vieti pentru asta? In fine, toata lumea face ce vrea asa ca du'te in baie laughing))

| AlexBlack a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa revii la realitate si sa lasi 'tampeniile' alea...

| iullian56 a răspuns:

Deci cum pl sa pui asemenea intrebari rolling on the floor) astepta sa plece mat la munca si dai si rupe laba pana faci bataturi in palmewinking

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru iullian56):

laughing este fata!

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru iullian56):

Omg! eu zic sa te potolesti mai ales ca esti fata!
n-ai vrea mai bine sa citesti o carte sau sa-ti faci temele?