| Nextone a întrebat:

As vrea sa ma uit la un film si nu stiu carehee heece imi recomandati? Imi puteti spune filmul vostru preferat(orice categorie infara de horror si prea multa actiune)

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Niste filme pe care le-am vazut in ultimul timp si care mi-au placut unele foarte mult, unele destul de multhappy.

1.Raise your voice
2.A walk to remember
3.The last song
4.Beauty & Briefcase
5.The Perfect man
6.Greta
7.Because I said so
8.Eurotrip
9.The karate kid
10.Avatar.the last airbender
11.A cinderella story
12.Another cinderella story
13.It's a boy girl thing
14.American Pie
15.Not another Teen movie
16.Cruel Intentions
17.Mean Girls 1
18.Mean Grils 2
19.Camp rock 1
20.Camp rock 2
21.Harriet: the spy
22.Hannah Montana: the movie
23. Love at first Hiccup
24.Keith

Altele care urmeaza sa le vad...

- 17 again...
Cam atat imi amintesc pe momenthappy.

4 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Multumesc pentru fundita si astazi m-am uitat la "o poveste incalcita" si am mai gasit un film dar apare peste 2 zile:( si nu stiu cand va aparea si pe net...

William & Kate
http://www.cinemarx.ro/filme/William-Kate-William-Kate-2452262.html

:)

| daniDeeDee a răspuns:

Top 3 happy
comedie: The Hangover
Drama/Romance: The Notebook
Actiune: Never Back Down

| Ecou a răspuns:

Acesta este topul meu 20 de filme http://www.cinemarx.ro/utilizator/traumel/top-10-filme/
in caz ca nu stiai de site ai putea si tu sa te inregistrezi ca sa votezi filme sa comentezi pareri... daca esti o cinefila!

| mazzylazzy a răspuns:

Buna, pai sunt multe filme la care te poti uita dar depinde si de preferinte, varsta. eu iti spun cateva filme pe care le-am urmarit si chiar mi s-au parut interesante:X big grinirty Dance, Twillight, Singut acasa (1 si 2), Sex on the city[dar uneori e cu prostii straight face] tocmai de aceea am spus ca depinde si de varsta, mai este si Harry Potter dar deja a devenit putin cam plictisitor straight face cel putin pentru mine,dar daca tie iti place il poti viziona si pe acesta, de asemenea mai sunt filme noi si interesante la cinematografe love struck, dar daca nu poti mereg acolo le poti vedea si acasa sau la o prietena,colega, verisoara,, etc...love struck sper ca ti-am fost de folos si voi reveni peste ceva timp cu filme mai noi :X:*:X