| Xab a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti: am trecut peste sau nu?
Ma refer la prima mea relatie[detalii: 1 an si 10 luni, s-a terminat acum aproximativ 7 luni]. Am mai avut o relatie de atunci, relatie scurta. Am tinut si tin la acest baiat, dar doar ca la un amic. Ma mai gandesc la prima relatie.la momentele frumoase pe care le-am petrecut cu acel tip. Imi este dor de el, dar imi este dor de cel cu care am fost eu nu de cel care este acum. L-am vazut de vreo 4 ori pana acum.prima data dupa despartire am avut un soc imens, deoarece eram aproape sigura ca il voi vedea in acea zi[trecusera cam 3 luni]... a2a oara s-a uitat la mine cu coada ochiului, a3a oara pot zice ca am simtit ca il voi vedea[a fost foarte frumos], iar a4a oara nu a fost nimic special.la toate cele 4 vederi am simtit ceva, ma durea burta de emotie pot spune.de frica nu stiu. Noi daca ne vedem pe strada nu ne salutam, lucru pe care il regret, doar ca relatia s-a terminat foarte foarte urat. In fine.acum ma gandesc cam in fiecare zi la el si imi aduc aminte cu zambetul pe buze de relatia pe care am trait-o, a fost una plina de momente absolut geniale.parca taiate din filme. Daca ma trezesc povestindu-i cuiva de anumite faze nu ma apuca plansul si nici nu ma doare.

Deci ce credeti? Puteti spune ca am trecut peste?

3 răspunsuri:
| Alexaa_4438 a răspuns:

Nu prea cred ca ai trecut peste din moment ce inca ai "fluturasi si stomac" cand il vezi, in schimb esti optimista si constienta ca relatia voastra s-a terminat si ca v-a trebui sa il uiti si ca vei incepe o alta relatie cu un alt baiat desi thinking nu cred ca ti-ar displace sa te impaci cu fostulwinking.
Funda?puppy dog eyes

| Marius2011 a răspuns:

Cam greu de spus, asta doar u sti. pentru ca sentimentele nu se pot explica asa de bine...

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

In aceeasi situatie am fost si sunt in continuare.Eu sincer nu am trecut peste.cat despre tine parerea mea este ca nu ai trecut deoarece ai avut inca fluturasi in stomac.