| fallingstar a întrebat:

As vrea sa stiu daca Kristen Stewart si Robert Pattison sunt un cuplu!
am auzit multe zvonuri despre relatia lor, dar nimic concret!
sper ca ma puteti ajutahappy

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Nu, lumea speculeaza multe dar nu sunt impreuna, au declarat ca sunt doar amici buni, doar atat, le-ar sta bine impreuna...

| Lary a răspuns:

Nu am auzit, dar daca sunt impreuna sa fie sanatosi si sa se iubeasca multbig grin

| twidi a răspuns:

Am vazut niste poze cu ei 2 de la un concert in care se sarutau.si erau multe poze.Sincer mie nici nu imi place de ea big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost un cuplu