| Popmusic a întrebat:

As vrea sa stiu parerea voastra despre Harake Kakashi, Uzumaki Naruto, The 4 Hokage Yondaime, Uchiha Itachi, Uchiha Sasuke, Shikamaru, Kiba si Jiraiya Sama...cui i se potrivesc cel mai bine parerile cu ale mel funda!

2 răspunsuri:
| baTTLe4u a răspuns:

Kakashi e buntongue se tot lupta cu antrenuro lu sprincenatu.
naruto... sti ca tacsu a fost hokage? laughinge cel mai bun de acolo.
4hokage. e destept sia riscat pnm pentru sat
itachi e un idiot care sia omorat clanu
sasuke a inceput sa aiba ciuda pe naruto ca e mai puternic.
shikamaru e doar un caine laughing
kiba si jiraya baieti buni
! de "noua generatie" am eu o parere mai buna laughing
si de choji... e bon baiatu
si orochimaru. ce mi-as dori sa piara.
mama ce comment dau eu la desene...
la mine nu se mai difuzeaza. le fac doar pe animax

| Florian_Alin_1991 a răspuns:

Kakashi cel mai bun prieten al lui Obito si un om foarte bun care a devenit.al 6 hogake
Naruto este stapanul bestiei cu 9 cozi si fiul celui de al 4 hogake
Itachi si-a sacrificat reputatia si talentul pentru sasuke si Konoha, dupa ce si-a omorat clanul.El a fost nevoit sa isi omoare clanul... uchiha vroiau sa distruga satul... 3hokage l-a fortat pe Itachi sa faca acest lucru
Sasuke este asa inchis deoarece nu stia adevarul despre Itachi si a vrut sa se razbune. Dupa.ce a aflat adevarul Sasuke a vrut sa-l razbune pe Itachi
Shikamaru este foarte bun chiar mai bun decat tatal sau
Kiba este foarte loial gandindu-se mereu la Akamaru
Jiraya maestrul.lui Naruto a fost un luptator foarte bun, considerandu-l pe Naruto copilul profetiei