| Mdll966 a întrebat:

As vrea sa urmez Facultatea de Drept, dar nu stiu catre ce Universitate sa ma indrept.cea din Bucuresti sau Universitatea "Al.I.Cuza" din Iasi.voi ce ati alege? ..transmit aceasta intrebare in special, cunoscatorilor, care au urmat cursurile uneia dintre universitati..cum e?

1 răspuns:
| Doηηa a răspuns:

Eu aleg Universitatea din București, am un prieten care a urmat această universitate iar de un an și ceva e avocat la cel mai bun cabinet de avocatură din București.
Totul e să te ții de carte.