| คℓεxą a întrebat:

As vrea si eu cateva porecle pentru numele Alexandra.

Răspuns Câştigător
| CristinaCristi a răspuns:

Alexa alex alexutzu alexia alexi alee ally alexu su invers axela, ardnaxela si nu mai stiu de aici sanda xenia ale alice t pup te log fundaaaaaaa am nevoie neaparat te rogg

7 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Alee, Alex, Ally, Alexa, andra, Alecsuca, Alecsuc.

| spaikizz a răspuns:

Hi! Alex, Alexia, Alexis, Alexa, Alexuta, Alexandruta, Alexi, Axi, Ali, Andra, Alexu.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita? big grin

| aиdяaaa●• a răspuns:

Alex, Alexy, Alexis, Ale, Alexa, Lexa, Xenia, Ally, Aleecsa, Alle, Sasha(asa se traduce Alexandra in rusa parca), Andra>big grin

| sonya69 a răspuns:

Alexi; alex; alexuta; axandra(asa ii zic eu prieteni mele)

| sorina_9001 a răspuns:

Ax am auzit porecla asta la niste fete pe nume alexandra:X:X

| IntoxicatED a răspuns:

Ale, alex, alexa, alexia, alexutza, ale-D, Alee, Ali big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, alexa, asuta.