| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu melodii si citate/ statusuri/ poezii despre prieteni, colegi, scoala etc. FUNDAAA + voturi! kiss

Răspuns Câştigător
| EmoKidLove a răspuns:

Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.,Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumi., Prietenii mei nu sunt multi, dar sunt nenumarati., Prietenia este, in primul rand, pacea reciproca si zborul spiritului pe deasupra amanuntelor vulgare.E bine?(Sper)happy

1 răspuns:
| sssarah a răspuns:

Hi-Q - Asa-s prietenii. happy