| deedeelina_1620 a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri scurte, simple si la obiectbig grin de dragoste indiferenta nu conteaza va rog! dau FUNDITA!happybatting eyelashes

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Siiiiia a răspuns:

Fara un pic de nebunie viata ar fi un act vulgarwinking

| BlugiStramti a răspuns:

Mie dor de tine de caldura ta in zilele in care am culcam cu tine draga mea pijamabig grin

| CrazyLoveMix a răspuns:

Mie imi plac foarte mult : Si...regret fiecare secunda in care nu ti-am spus ca esti tot ce-am mai bun si sa te strang in brate tare, Dar las' c-o fac acum..., Minte-ma usor, spune-mi ca va fi bine. Lasa-ma sa cred ca-ti pasa de mine. si E felu tau de-a fi sa ma faci sa nu te suport, ciudat cum în acelasi timp de-atâta timp simt ca esti tot.

love struck.

| stef015 a răspuns:

Petalele care cad nu se mai lipesc...inimile frante nu se mai unesctongue

| stef015 a răspuns:

Petalele care cad nu se mai lipesc inimile despartise nu se mai unesctongue