mumoasa
| mumoasa a întrebat:

As vrea si eu sa ma tund in scari happyInsa imi e cam frica sa nu cumva sa nu imi stea bine laughing Credeti ca daca ma tund va fi vreo mare diferenta?big grin

Răspuns Câştigător
| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a răspuns:

Eu sunt tunsa in scari si crede-ma se aranjeaza extraordinar de bine chiar orice coafuradaca tu esti cea din imagine iti zic ca o sa iti stea ffff frumos parul...treci te rog si pe la intrebarea mea cu diriginta ...am nevoie de un expert sa imi raspunda

te pup dooolce :X

12 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Roaga pe cineva care se pricepe si incearca un "tuning virtual" si vezi cum iti sta...hee hee

| Paris a răspuns:

Eu zic sa nu te tunzi, pentru ca e super frumos parul drept si lung si frumos si sanatos big grin

| cretzufinish a răspuns:

@alllinna cum adica "fete rotunde"? laughing
@mumoasa cred ca iti va sta bine... Din cate vad eu ai parul lung, incearca cu trepte de mici dimensiuni ca sa vezi diferenta. Eu sunt de parere ca parul tuns in trepte se vede mai bine, mai ales din spate. Eu tot asa sunt tunsahappy

| micurutza2005 a răspuns:

Daca nu esti hotarata du-te mai bine la un specialist hairstilist si iti va spune cum iti sta mai bine sa te tunzi si ai rezolvat problema. parul lung si drept nu cred ca e o bomba in schimbarea luckului tau pentru mine da impresia de bety cea urata, dar tu alegi, tu hotarasti.

| uNu_2249 a răspuns:

Tie nu are cum sa iti steau rauhee hee
iti va sta la fel de bine sau chiar mai bine big grin

| cutache a răspuns:

Intreaba sprcialistul!(nu ateptam asemenea intrebari de la tine!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta intre ce si ce? daca ai o fizionomie frumusica, iti sta bine oricum, in special pentru fetele rotunde merge tunsoarea in scari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ești mumoasă, cum să nu-ți stea bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te tunde :O:OO:O:O:O:O:O:O si eu vreau sa ma ttund dar nj cum o sa-mi stea in scari am fost tunsa filat in scari sh imi statea bine da acum in scari nj cum o sa-mi steahee hee:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar sa-ti pastrezi lungimea sa-ti ia in scari doar calota si nu ffscurt cat sa-ti dea putin volum

| Eeeh` a răspuns:

O sa fie o diferenta dar mica...mama e coafeza si vroia sa ma tunda in scari...asa ziceam si eu acum 2 luni dar imi sta super.incearca si ai sa vezi!:*. nu are cum sa iti stea rau!

| helmut26 a răspuns:

Cu siguranta, iti va sta bine doar esti mumuoasa