| corina6859 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu câteva date de înscriere pentru liceul de arte Dinu Lipatti București la sectia arta actorului anul 2013-2014.
In special data de înscriere si probele am citit undeva ca trebuie sa citesc si notele de pe portativ.
Acord FUNDA!

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

"Elevii care vor să candideze la liceele vocaţionale sau cei care vor să participe la probele de verificare a cunoştinţelor de limbă modernă sau maternă se pot înscrie în perioada 27-29 mai, urmând să susţină testările în 30 mai - 1 iunie. Rezultatele vor fi afişate în 3 iunie şi în aceeaşi zi vor fi depuse contestaţiile, urmând ca rezultatele finale să fie afişate în 4 iunie."--- vezi sursa informatiei :http://www.mediafax.ro/......e-10078479