| andreea05 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum arata bloody mary? Cum as putea sa o invoc? Este adevarata legenda ei?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Am auzit si eu de ea si prima data m-am speriat foarte tarelaughing, imi era frica sa merg lla baie la 12 noaptea...atat de frica incat eram in stare sa iau pe cineva cu minelaughing.
Acum...nu cred ca este adevarat...sunt doar povesti oh go on. Poti tu sa te strmbi in fata oglinzii si sa te invartesti pana ti se face rau ca nu o sa se intample nimic laughing.big grin

| dragutza a răspuns:

U chiar vrei sa patesti ca fata aia? http://www.youtube.com/watch?v=NAwOS7jAJP0 bu hu hu...
nu este adevarat!:)

| Amrita a răspuns:

Nu cred:-J..nu cred ca e adevarat...

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Nu este adevarat!

| bulebule a răspuns:

Deci. Faci asa:
La noapte, la ora 00:00:00:00 (nu mai devreme, nu mai tarziu) te duci in fata unei oglinzi si zici "Bloody Mary" de 3 ori, in timp ce te invarti. Dup-aia, ii tragi niste injuraturi de toti Dumnezeii, caci numai asa o sa vina... desigur, ca sa se razbune pe tine.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa o invoci ii spui numele de trei ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea so invoci pronuntand de 3 ori numele ei la ora 00:00