| D_4434 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum pot edita o poza in photo scape in asa fel incat sa am niste cerculete de lumina, care imita razele soarelui sau daca nu cu ce program pot face asta (in afara de photoshop pentru ca nu am big grin). Cred ca intelegeti despre ce efect este vorba. Va rog din suflet.

2 răspunsuri:
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Photoinstrumenthee hee

| Loryoficial a răspuns:

Pentru a edita poze foloseste Photo-Brusch este un program destul de bun, dar cred ca versiunea asta noua are termen de 40 de zile...
da oricum in 40 de zile poti edita poze cate vrei...

Beybey!