| Beibyyyyy :-x a întrebat:

As vrea si eu un Sims care sa fie diferit de Sims 3 normal prin:

optiuni, mobla, oras, musculatura, haine, etc.

Care nu este la fel ca cel de mai sus dintre:

Late Night, Ambitions, Fast lane?

Sper ca ati inteles ce vreau sa spun.big grin

1 răspuns:
| Danιel a răspuns:

La ce te referi prin Sims diferit? Late Night, Ambitions, Fast Line sunt pachete ce iti extind Sims 3. Spre exemplu in World Adventures, poti calatori intr-o alta tara si sa inveti noi obiceiuri (ceva special ce se remarca in acea tara ca sunt vreo 3 parca, Egipt, Franta si China), pe cand in mod normal la Sims 3 fara acest pachet de extindere nu poti. Asadar, iti poti instala toate aceste pachete si o sa ti se para mult mai diferit...