| jumpsuide a întrebat:

As vrea un sfat prietenesc pentru o prietena de la voi! fata pleaca in alt oras la bunici. intre timp un tip i. a spus daca trece pe acolo sa il anunte si pe el ca sa se intalneasca ca amici... tipu acum are prietena, fata sa. l mai anunte pe tip ca vine in oras? mentionez ca fata nu a mai vbt cu tipu de mult timp!

2 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Da

| Puffy1721 a răspuns:

Poi poate sa il anunte. Sa ii spuna doar "scuze, sper ca nu iti stric relatia cu prietena dar ai spus sa te anunt cand vin pe acolo, si te-am anuntat! ":p... sper ca am ajutat! happy