| Heleny a întrebat:

As vrea un site de modificat poze, va rog! Dau Fundita!

Multumesc anticipatlove struck!

Răspuns Câştigător
| Love3 a răspuns:

PhotoScape e muult mai usor de folosit! Crede-ma! Te incurci f. mult cu celelalte care au mult prea multe aplicatii.

Fundasmug?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca ai Mozilla Firefox ca browser, ai un add-on la ei, "PixIr Grabber", care, dupa ce il instalezi in browser, de pe pagina Mozilla, iti da voie sa editezi imagini, chiar si bucati taiate de pe ecran sau imagini online. E o chestie super draguta, si functioneaza bine ca editor foto.