| Ale3xutZu a întrebat:

Asa, sunt alex am 14 ani si am o problema pe intelesul tuturor imi creste mustata si de curand am inceput sa ma rad pe fata cu un aparat asemanator cu aparatul de tuns si inca nu mi-am ras mustata(sobi) dar pe fata mam ras si as vrea sa stiu daca imi rad mustata cu aparatu de tuns o sa se vada ca si cum as avea tepi in loc de mustata sau am un aparat mic cu care te dai in nas ce ziceti e bun si ala?

Mz celor ce sau documentat!
Ofer FUNDAA cel mai bun sa castige!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am inteles mai nimic din ce ai zis.
Foloseste un big si spuma de ras si ai rezolvat treaba, ce atatea aparate.

| adv a răspuns:

Nu e bine cu aparate gen aparatele de tuns, o sa iti creasca repede si o sa aiba aspect de "tepi"
Mai bine iti iei niste spuma de ras, te dai pe fata apoi dai cu un bic. Iti recomand produsele Gillette.