| Someonelikeyou a întrebat:

Aseara, l-am visat pe baiatul de care mi-a plascut.si inca imi mai place.eram pe un bloc si ne-am cerut scuze unul de la altul pentru tot ce s-a intamplat. apoi ne-am sarutat.si vreau sa stiu ce inseamna visul acesta.ca tot vorbeam ieri cu o prietena de-a mea despre el.si apoi am avut acest vis.

va rog.

ce inseamna?:*

>fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Psihologul a răspuns:

Inseamna ca tii la el foarte mult happy
Du-te si discuta cu el, imprieteniti-va, apropiati-va unul de altul, fa-l sa aiba incredere in tine si cu timpu, o sa te placa.

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Vise.eva.ro/dictionar/interpretare-sarut.html
www.cevisez.ro/interpretare-vis-baiat-v201.html
succes! :*

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu stiu daca inseamna ceva...Probabil ca asta crede subconstientul tau ca ar trebuiii sa faci(sa te apropii de el).:d. Pupiceikiss

Succes!

| Georgix a răspuns:

Vis este un termen care descrie experiența subconștientă.

| deniedaccess a răspuns:

Mah.eu nu nu vreau sa te sperii dar asa am avut si eu un vis in care il sarutam pe cel de care mi-a placut si fix a doua zi am vazut ca are prietena. funnybig grin...

| Alecsx4u a răspuns:

Inseamna ca ai adormit cu gandul la el tongue