| Jokerul12 a întrebat:

Aseara mi am luat niste pantaloni din pull&bear dar sunt putin stramti de mine, cum pot sa ii mai largesc?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Chiar și dacă nu mai ai eticheta tot poți sa ii returnezi, îți renume doar bonul și eticheta interioară (cea cusuta) sa fie întreaga. De lărgit se vor mai largi, dar dacă te strâng tare nu are rost sa ii mai ții.

| Violleta2022 a răspuns:

II duci inapoi si iei o masura mai mare!

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca nu le-ai scos etichetele ii schimbi sau ii dai inapoi. De largit e practic imposibil, de stramtat se poate la croitor dar costa cat nu face.

| missfatadelatara a răspuns:

Admiți ca ești gras și îți iei un număr mai mare.

| Lzehxo a răspuns:

Mai bine du-te sa ii schimbi.